Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości


Targi NECROEXPO 2015 - Kielce

Powiększ
Targi NECROEXPO 2015 - Kielce
W tym roku po raz kolejny gościliśmy na Międzynarodowych Targach Branży Pogrzebowej i Cmentarnej, które mimo "grobowej" nazwy są największą tego typu imprezą w Europie Środkowo-Wschodniej.

Tegoroczne Targi NECROEXPO 2015 w Kielcach to dla Nas sukces dużo większy od poprzedniego. Teraz już nie "deptamy konkurencji po piętach" Różnica w jakości staje się coraz mniejsza i coraz mniej widoczna. Cieszy to nie tylko Nas, ale przede wszystkim tych, którzy zdecydowali się na zakup karawanu naszej POLSKIEJ produkcji. Wracając jeszcze raz do różnic, to jednej, tej najważniejszej, na pewno się nie pozbędziemy! RÓŻNICY W CENIE!!! Jak to powiedział Nam Nasz nowy Klient, Pan Zenon z Warszawy,"Ja wole dwa wasze niż jeden obcy". Liczyć każdy potrafi, a rachunek jest bardzo prosty. Liczne zamówienia, już w trakcie targów, pozwalają nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. Będziemy starać się być coraz lepsi aby i Ci, którzy jeszcze nie dawno patrzyli na nas z niedowierzaniem i sceptycyzmem już wkrótce dołączyli do grona Naszych zadowolonych klientów.

« powrót

Galeria

Na miano Auta Rocznego zasługują tylko i wyłącznie pojazdy posiadające nieskazitelną historię oraz pełną gwarancję producenta. W Niemczech każdy pracownik koncernu samochodowego ma prawo...


Copyright © roczny-jak-nowy.pl
wizyt: 1807784, on-line: 5
realizacja: intellect.pl